Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 33 m² Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Pôrto das Galinhas villa bevindt zich een paar momenten van het strand Merepe en is van alle gemakken voorzien, zoals draadloos internet en privéparkeren.
Het vakantiehuis biedt een locatie aan het strand, op 20 minuten lopen vanaf Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas, terwijl het strand Cupe 4 km verder ligt. Deze 1-slaapkamer villa biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Porto de Galinhas, binnen minder dan 1 km hier vandaan. Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa is binnen 10 minuten rjden vanaf het Strand van Maracaípe gesitueerd.
De 1-badkamer accommodatie biedt uitzicht op de zee zodat gasten kunnen genieten.
Een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en glaswerk is beschikbaar in de villa. Maresia Suites Gastrobar Beira Mar, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 300 meter ervandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Wasserij
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in strand Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa?
Gasten van strand Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Guararapes van Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa?
De luchthaven Guararapes en Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa liggen op een afstand van 55 km van elkaar. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa?
Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koelkast. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in de villa?
De villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in strand Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa?
Gasten die in strand Apto Beach-You In-Beira Mar-Pe Na Areia Porto De Galinhas villa verblijven, kunnen gemakkelijk het strand Cupe en Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas bereiken, die respectievelijk op 3 km van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.